Slide

Oulun Teatteri Oy

Oulun teatterin yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteyksissä ensisijaisesti asiakaspalveluportaalin kautta tai sähköpostitse, mutta myös soittamalla alla mainittuihin palvelupuhelinnumeroihin. 

Palveluportaali: Portaali avautuu tästä.

Palvelupuhelinnumerot

  • Palkanlaskennan palvelupuhelinnumero: 040 138 1805
  • Keskitetty asiakaspalvelu: 040 138 1801 (palkka- ja palvelussuhdeasiat, ESS-neuvonta, osto- ja myyntilaskutusasiat, matkustusasiat ja muut asiat).

Henkilöstöasiat

Palkanlaskenta:
sähköposti: teatteri.palkat@monetra.fi

Eläkeasiat:
Varaa aika Oulu 10:sta puhelimitse 08 – 558 558 00
Voit myös varata tapaamisen tai soittoajan sähköisesti tästä linkistä.
Vastaanottoajat ti-pe virka-aikaan, osoite Nuottasaarentie 5 / Monetra.
Sähköposti: elakeneuvonta.oulu@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Aija-Mari Moilanen (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 358 5526

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi. Tiimin tehtäviin kuuluvat asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Matkustuspalvelut
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 040 138 1801


Talousasiat

Kirjanpito:
teatteri.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija puh. 040 718 4003
Palvelupäällikkö Piia Pöyliö (etunim.sukunimi@monetra.fi), puh. 050 461 7629

Maksuliikenne:
teatteri.maksuliikenne@monetra.fi
Palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620

Ostoreskontra:
teatteri.ostoreskontra@monetra.fi
palvelupäällikkö 
Kimmo Heinikoski, (etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 351 7883

Myyntireskontra:
teatteri.myyntireskontra@monetra.fi
palveluasiantuntija, puhelinyhteydet: keskitetty asiakaspalvelu p. 040 138 1801
Palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620


Asiakkuuspäällikkö: Johanna Perkkiö, sähköposti muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi, puh. 040 159 6967.