Slide

Oulun Teatteri Oy

Oulun teatterin yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat ottaa yhteyttä ensisijaisesti asiakaspalveluportaalin kautta tai sähköpostitse, mutta myös soittamalla alla mainittuihin palvelupuhelinnumeroihin.

Palveluportaali: Portaali avautuu tästä.

Palvelupuhelinnumerot

  • Palkanlaskennan palvelupuhelinnumero: 040 138 1805
  • Keskitetty asiakaspalvelu: 040 138 1801 (palkka- ja palvelussuhdeasiat, ESS-neuvonta, osto- ja myyntilaskutusasiat, matkustusasiat ja muut asiat).

Henkilöstöasiat

Palkanlaskenta
Sähköposti: teatteri.palkat@monetra.fi

Työntekijöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi, ellei muuta ole mainittu.

Palvelupäällikkö Marja Säkkinen, puh. 040 149 6001

Eläkeasiat
Varaa aika Oulu 10:sta puhelimitse numerosta 08 – 558 558 00
Voit myös varata tapaamisen tai soittoajan sähköisesti tästä linkistä.
Vastaanottoajat ti – pe virka-aikaan, osoite Nuottasaarentie 5 / Monetra.
Sähköposti: elakeneuvonta.oulu@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palkkakirjanpito
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi. Tiimin tehtäviin kuuluvat asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Matkustuspalvelut
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 040 138 1801

Asiakaspalvelupäällikkö Kati Säkkinen, puh. 044 703 6992


Talousasiat

Kirjanpito
teatteri.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija, puh. 040 718 4003

Palvelupäällikkö Miia Heikkinen, puh. 040 531 0048

Maksuliikenne
Sähköposti: teatteri.maksuliikenne@monetra.fi

Palvelupäällikkö Vuokko Lukkarila, puh. 040 525 5620

Myyntireskontra
Sähköposti: teatteri.myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija, keskitetty asiakaspalvelu puh. 040 138 1801

Palvelupäällikkö Eija Perttula, puh. 040193 7513 

Ostoreskontra
Sähköposti: teatteri.ostoreskontra@monetra.fi

Palvelupäällikkö Kimmo Heinikoski, puh. 040 351 7883


Asiakkuuspäällikkö Johanna Perkkiö, puh. 040 159 6967