Slide

Oulun Satama Oy

Henkilöstöasiat

Oulun Sataman yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteyksissä seuraaviin palveluasiantuntijoihimme ryhmäsähköpostilaatikoiden kautta.
Hyvä asiakkaamme, viestin otsikkokenttään pyydämme kirjoittamaan yksikön ja asian/asiayhteyden. Älä siis laita otsikkokenttään esimerkiksi sen henkilön nimeä, jota asiasi koskee.

Palkanlaskenta:
Sähköpostiosoite: satama.palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Häätylä, puh. 040 662 0073.

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Sanna-Mari Kants
sanna-mari.kants@monetra.fi
Varaa tapaaminen tai soittoaika sähköisesti tästä linkistä.
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Mirja Sevander (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 6681 306.

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.

Lea Karjalainen ja Marjo Koski. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Palvelupäällikkö Kati Pyörälä (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 141 5017

Matkustuspalvelut
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 020 690 042

Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköpostiosoite: satama.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Katja Saarinen, 040 718 4003
Palvelupäällikkö Piia Pöyliö (etunim.sukunimi@monetra.fi), puh. 050 461 7629

Maksuliikenne:
Sähköpostiosoite: satama.maksuliikenne@monetra.fi
Palvelupäällikkö: Elina Kantola p. 040 586 7284

Ostoreskontra:
Sähköpostiosoite: satama.ostoreskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Siiri Jänkälä puh. 044 703 0739
Palvelupäällikkö Anne Perkiö, puh. 050 464 5369

Myyntireskontra:
Sähköpostiosoite: satama.myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Tomi Willman, puh. 044 703 0728
Palvelupäällikkö: Elina Kantola p. 040 586 7284


Asiakkuuspäällikkö: Tomi Juujärvi, puh. 050 597 9523, sähköposti muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi