Slide

Kiertokaari Oy

Henkilöstöasiat

Kiertokaari Oy:n yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteydessä seuraaviin ryhmäpostilaatikoihin ja palveluasiantuntijoihimme.
Hyvä asiakkaamme, viestin otsikkokenttään pyydämme kirjoittamaan yksikön ja asia/asiayhteyden. Älä siis laita otsikkokenttään esimerkiksi sen henkilön nimeä, jota asiasi koskee.

Palkanlaskenta:
Kiertokaari.Palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helmi Similä p. 044 703 0829

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Sanna-Mari Kants
sanna-mari.kants@monetra.fi
Varaa tapaaminen tai soittoaika sähköisesti tästä linkistä.
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Mirja Sevander (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 6681 306

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.

Palkkakirjanpitäjät Minna Granlund, Lea Karjalainen, Marjo Koski ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Matkustuspalvelut:
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 020 690 042


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköposti: Kiertokaari.Kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Katja Saarinen, 040 718 4003
Palvelupäällikkö Piia Pöyliö, 050 461 7629

Maksuliikenne:
Sähköposti: Kiertokaari.Maksuliikenne@monetra.fi
palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620

Myyntireskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntijat Teija Jäärni puh. 050 344 5828 ja Päivi Holappa puh. 050 596 9848
Palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620

Ostoreskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Ostoreskontra@monetra.fi

Palveluasiantuntija Siiri Jänkälä puh. 044 703 0739
Palvelupäällikkö Anne Perkiö, puh. 050 464 5369


Asiakkuuspäällikkö: Tomi Juujärvi, puh. 050 597 9523, sähköposti muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi