Slide

Kiertokaari Oy

Kiertokaari Oy:n yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteyksissä ensisijaisesti asiakaspalveluportaalin kautta tai sähköpostitse, mutta myös soittamalla alla mainittuihin palvelupuhelinnumeroihin. 

Palveluportaali: Portaali avautuu tästä.

Palvelupuhelinnumerot

  • Palkanlaskennan palvelupuhelinnumero: 040 138 1805
  • Keskitetty asiakaspalvelu: 040 138 1801 (palkka- ja palvelussuhdeasiat, ESS-neuvonta, osto- ja myyntilaskutusasiat, matkustusasiat ja muut asiat).

Henkilöstöasiat

Sähköposti: Kiertokaari.Palkat@monetra.fi

Sopimusneuvonta:

Tarjoamme esimiehille ja yhdyshenkilöille neuvontaa työehtosopimuksiin liittyvissä kysymyksissä.
yhteydet sähköpostitse: sopimusneuvonta@monetra.fi
tai puhelimitse: 040 650 6015

 

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.
Palkkakirjanpitäjät-tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.


Matkustuspalvelut:

M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 040 138 1801

 

Eläkeasiat:
sähköposti: elakeneuvonta.oulu@monetra.fi
Varaa tapaaminen tai soittoaika sähköisesti tästä linkistä.
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö
Nanna Väyrynen (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 185 3821. 


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköposti: Kiertokaari.Kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija, puh. 040 718 4003
Palvelupäällikkö Piia Pöyliö, 050 461 7629

Maksuliikenne:
Sähköposti: Kiertokaari.Maksuliikenne@monetra.fi
palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620

Myyntireskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Myyntireskontra@monetra.fi
Palvelupäällikkö: Vuokko Lukkarila p. 040 525 5620

Ostoreskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Ostoreskontra@monetra.fi
Palvelupuhelinnumero: 040 138 1805
Palvelupäällikkö Kimmo Heinikoski, (etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 351 7883


Asiakkuuspäällikkö: Johanna Perkkiö, sähköposti muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi, puh. 040 159 6967.