Slide

Kiertokaari Oy

Henkilöstöasiat

Kiertokaari Oy:n yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteydessä seuraaviin ryhmäpostilaatikoihin ja palveluasiantuntijoihimme.
Hyvä asiakkaamme, viestin otsikkokenttään pyydämme kirjoittamaan yksikön ja asia/asiayhteyden. Älä siis laita otsikkokenttään esimerkiksi sen henkilön nimeä, jota asiasi koskee.

Palkanlaskenta:
Kiertokaari.Palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helmi Similä p. 044 703 0829

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Sanna-Mari Kants
sanna-mari.kants@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Mirja Sevander (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 6681 306

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.

Palkkakirjanpitäjät Minna Granlund, Lea Karjalainen, Marjo Koski ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Matkustuksenhallinta
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: helppi@monetra.fi
Puhelin: 020 690 042 (Monetran Helppi-palvelut)

Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköposti: Kiertokaari.Kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Kurttila, p. 050 575 8453

Maksuliikenne:
Sähköposti: Kiertokaari.Maksuliikenne@monetra.fi
Palvelupäällikkö: Elina Kantola p. 040 586 7284

Myyntireskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntijat Teija Pesonen puh. 050 344 5828 ja Päivi Holappa puh. 050 596 9848
Palvelupäällikkö: Elina Kantola p. 040 586 7284

Ostoreskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Ostoreskontra@monetra.fi

Palvelupäällikkö Anne Perkiö (etunim.sukunimi@monetra.fi), puh. 050 464 5369

Ostolaskujärjestelmä P2P-järjestelmäasiantuntijat:
sähköposti: paakayttajat.ostolaskujarjestelmat@monetra.fi

P2P-käyttöoikeusasiat: kayttooikeustilaukset@monetra.fi
(hyväksyjäsalasanan tilaus, P2P-lisenssin poisto tai uuden P2P-lisenssin tilaus)

Ostoreskontran ohjeita: Järjestelmä- ja toimintaohjeet

Asiakkuuspäällikkö: Tomi Juujärvi, puh. 050 597 9523, sähköposti muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi