Slide

Kiertokaari Oy

Kiertokaari Oy:n yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat ottaa yhteyttä ensisijaisesti asiakaspalveluportaalin kautta tai sähköpostitse, mutta myös soittamalla alla mainittuihin palvelupuhelinnumeroihin. 

Palveluportaali: Portaali avautuu tästä.

Palvelupuhelinnumerot

  • Palkanlaskennan palvelupuhelinnumero: 040 138 1805
  • Keskitetty asiakaspalvelu: 040 138 1801 (palkka- ja palvelussuhdeasiat, ESS-neuvonta, osto- ja myyntilaskutusasiat, matkustusasiat ja muut asiat).

Henkilöstöhallinto

Sähköposti: kiertokaari.palkat@monetra.fi

Sopimusneuvonta

Tarjoamme esimiehille ja yhdyshenkilöille neuvontaa työehtosopimuksiin liittyvissä kysymyksissä.
Yhteydenotot sähköpostitse: sopimusneuvonta@monetra.fi
tai puhelimitse: 040 650 6015 

Palkkakirjanpito
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.
Palkkakirjanpitäjät-tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.


Matkustuspalvelut

M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: m2.oulu@monetra.fi
Puhelin: 040 138 1801

 

Eläkeasiat
Sähköposti: elakeneuvonta.oulu@monetra.fi
Varaa tapaaminen tai soittoaika sähköisesti tästä linkistä.
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

 

Työntekijöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@monetra.fi, ellei muuta ole mainittu.

Palvelupäällikkö Marja Säkkinen, puh. 040 149 6001


Taloushallinto

Kirjanpito
Sähköposti: kiertokaari.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija, puh. 040 718 4003

Taloussuunnittelu: fpmtalsu@monetra.fi

Palvelupäällikkö Miia Heikkinen, puh. 040 531 0048

Maksuliikenne
Sähköposti: kiertokaari.maksuliikenne@monetra.fi

Palvelupäällikkö Vuokko Lukkarila, puh. 040 525 5620

Myyntireskontra
Sähköposti: kiertokaari.myyntireskontra@monetra.fi

Palvelupäällikkö Eija Perttula, puh. 040193 7513

Ostoreskontra
Sähköposti: kiertokaari.ostoreskontra@monetra.fi
Palvelupuhelinnumero: 040 138 1805

Palvelupäällikkö Kimmo Heinikoski, puh. 040 351 7883


Asiakkuuspäällikkö Johanna Perkkiö, puh. 040 159 6967.