Vaihde arkisin klo 8-16: (08) 5586 7800

Ota yhteyttä

Oulun Satama Oy


Henkilöstöasiat

Oulun Sataman yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteyksissä seuraaviin palveluasiantuntijoihimme ryhmäsähköpostilaatikoiden kautta:

Palkanlaskenta:
Sähköpostiosoite: satama.palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Häätylä, puh. 040 662 0073.

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Sanna-Mari Kants
sanna-mari.kants@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Mirja Sevander (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 6681 306.

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.
Asiakasta pyydetään laittamaan viestin aiheeseen asiakkaan nimi asioiden hoidon nopeuttamiseksi.

Minna Granlund, Lea Karjalainen, Marjo Koski ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Palvelupäällikkö Kati Pyörälä (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 141 5017


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköpostiosoite: satama.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Kurttila, puh. 050 5758 453

Maksuliikenne:
Sähköpostiosoite: satama.maksuliikenne@monetra.fi
Maksatukset: Palveluasiantuntija Elli Vänttilä, puh. 050 430 4118
Tiliotteet: Palveluasiantuntijat Merja Karjalainen, puh. 044 703 0735 ja Irma Vimpari, puh. 044 499 3217

Ostoreskontra:
Sähköpostiosoite: satama.ostoreskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helena Laitinen, puh. 044 703 0711

Myyntireskontra:
Sähköpostiosoite: satama.myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Tomi Willman, puh. 044 703 0728

M2 – matkustuksen- ja kulujenhallinta:
Sähköpostiosoite: satama.matkalaskut@monetra.fi
Palveluasiantuntijat Tuija Tiikkala, puh. 050 430 4190 ja Tomi Juujärvi, puh. 050 597 9523.


Asiakkuuspäällikkö: Piia Pöyliö, puh. 050 461 7629

Löydä oma asiantuntijasi – valitse oma organisaatiosi

Kuntatoimijan ketterä luottokumppani Monetra tarjoaa täsmäratkaisuja kuntien tarpeisiin. Monetra Tulkkipalvelu toimii Oulussa ja Jyväskylässä.