Vaihde arkisin klo 8-16: (08) 5586 7800

Ota yhteyttä

Kiertokaari Oy


Henkilöstöasiat

Kiertokaari Oy:n yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteydessä seuraaviin ryhmäpostilaatikoihin ja palveluasiantuntijoihimme:

Palkanlaskenta:
Kiertokaari.Palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Rami Itkonen p. 044 703 0829

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Sanna-Mari Kants
sanna-mari.kants@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palvelupäällikkö Mirja Sevander (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 6681 306

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi. Asiakasta pyydetään laittamaan viestin aiheeseen asiakkaan nimi asioiden hoidon nopeuttamiseksi.

Palkkakirjanpitäjät Minna Granlund, Lea Karjalainen, Marjo Koski ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset.

Palvelupäällikkö Kati Pyörälä (sähköposti: etunimi.sukunimi@monetra.fi), puh. 040 141 5017


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköposti: Kiertokaari.Kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Kurttila, p. 050 575 8453
Palveluasiantuntija Riitta Paso, p. 050 594 3137
Palveluasiantuntija Elli Rantsi, p. 040 141 5019

Maksuliikenne:
Sähköposti: Kiertokaari.Maksuliikenne@monetra.fi
Palveluasiantuntijat
Irma Vimpari, puh. 044 499 3217
Merja Karjalainen, p. 044 703 0735

Myyntireskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Teija Pesonen puh. 050 344 5828 ja
Palveluasiantuntija Päivi Holappa puh. 050 596 9848

Ostoreskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Ostoreskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helena Laitinen, p. 044 703 0711

Matkustuksenhallinta:
M2-järjestelmän neuvonta ja asiakaspalvelu:
Sähköposti: helppi@monetra.fi
Puhelin: 020 690 042 (Monetran Helppi-palvelut)


Asiakkuuspäällikkö Piia Pöyliö, puh. 050 461 7629

Löydä oma asiantuntijasi – valitse oma organisaatiosi

Kuntatoimijan ketterä luottokumppani Monetra tarjoaa täsmäratkaisuja kuntien tarpeisiin. Monetra Tulkkipalvelu toimii Oulussa ja Jyväskylässä.