Vaihde arkisin klo 8-16: (08) 5586 7800

Ota yhteyttä

Oulun Satama Oy


Henkilöstöasiat

Oulun Sataman yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteyksissä seuraaviin palveluasiantuntijoihimme ryhmäsähköpostilaatikoiden kautta:

Palkanlaskenta:
Sähköpostiosoite: satama.palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Häätylä, puh. 040 662 0071.

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Minna Granlund, minna.granlund@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi.
Asiakasta pyydetään laittamaan viestin aiheeseen asiakkaan nimi asioiden hoidon nopeuttamiseksi.

Pääkäyttäjätiimiin kuuluvat palkkakirjanpitäjät Marjo Koski, Virpi Valjus ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset. Pääkäyttäjätiimin esimies on Sanna Nieminen.


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköpostiosoite: satama.kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Kurttila, puh. 050 5758 453

Maksuliikenne:
Sähköpostiosoite: satama.maksuliikenne@monetra.fi
Maksatukset: Palveluasiantuntija Elli Vänttilä, puh. 050 430 4118
Tiliotteet: Palveluasiantuntijat Merja Karjalainen, puh. 044 703 0735 ja Jutta Huhtakangas, puh. 040 628 1744

Ostoreskontra:
Sähköpostiosoite: satama.ostoreskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helena Laitinen, puh. 044 703 0711

Myyntireskontra:
Sähköpostiosoite: satama.myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Tomi Willman, puh. 044 703 0728

M2 – matkustuksen- ja kulujenhallinta:
Sähköpostiosoite: satama.matkalaskut@monetra.fi
Palveluasiantuntijat Tuija Tiikkala, puh. 050 430 4190 ja Tomi Juujärvi, puh. 050 597 9523.


Asiakkuuspäällikkö: Piia Pöyliö, puh. 050 461 7629

Löydä oma asiantuntijasi – valitse oma organisaatiosi

Kuntatoimijan ketterä luottokumppani Monetra tarjoaa täsmäratkaisuja kuntien tarpeisiin. Monetra Tulkkipalvelu toimii Oulussa ja Jyväskylässä.