Vaihde arkisin klo 8-16: (08) 5586 7800

Ota yhteyttä

Kiertokaari Oy


Henkilöstöasiat

Oulun Jätehuollon yhteyshenkilöt ja työntekijät voivat olla yhteydessä seuraaviin ryhmäpostilaatikoihin ja palveluasiantuntijoihimme:

Palkanlaskenta:
Kiertokaari.Palkat@monetra.fi
Palveluasiantuntija Katja Honkasuo p. 046 922 6517

Eläkeasiat:
Palveluasiantuntija Minna Granlund, minna.granlund@monetra.fi
Katso eläkkeellelähtijän muistilista.

Palkkakirjanpito:
Palkkakirjanpitoon liittyvissä asioissa voitte lähestyä sähköpostitse osoitteessa: palkkakirjanpito@monetra.fi. Asiakasta pyydetään laittamaan viestin aiheeseen asiakkaan nimi asioiden hoidon nopeuttamiseksi.

Järjestelmäasiantuntijoihin kuuluvat palkkakirjanpitäjät Marjo Koski, Virpi Valjus ja Pirjo Vuorjoki. Tiimin tehtäviin kuuluu asiakkaiden palkkakirjanpito ja tilitykset. Järjestelmäasiantuntijatiimin esimies on Sanna Lassila.


Talousasiat

Kirjanpito:
Sähköposti: Kiertokaari.Kirjanpito@monetra.fi
Palveluasiantuntija Sari Kurttila, p. 050 575 8453
Palveluasiantuntija Riitta Paso, p. 050 594 3137
Palveluasiantuntija Elli Rantsi, p. 040 141 5019

Maksuliikenne:
Sähköposti: Kiertokaari.Maksuliikenne@monetra.fi
Palveluasiantuntijat
Jutta Huhtakangas, p. 040 628 1744
Merja Karjalainen, p. 044 703 0735

Myyntireskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Myyntireskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Teija Pesonen puh. 050 344 5828 ja
Palveluasiantuntija Päivi Holappa puh. 050 596 9848

Ostoreskontra:
Sähköposti: Kiertokaari.Ostoreskontra@monetra.fi
Palveluasiantuntija Helena Laitinen, p. 044 703 0711

Matkan- ja kulunhallintapalvelut:
Sähköposti: Kiertokaari.Matkalaskut@monetra.fi
M2-järjestelmäasiantuntijat, palveluasiantuntijat Tuija Tiikkala p. 050 4304190 ja Tomi Juujärvi 050 597 9523
Palvelupäällikkö Sanna Lassila p. 050 307 1487 (etunimi.sukunimi@monetra.fi).


Asiakkuuspäällikkö Piia Pöyliö, puh. 050 461 7629

Löydä oma asiantuntijasi – valitse oma organisaatiosi

Kuntatoimijan ketterä luottokumppani Monetra tarjoaa täsmäratkaisuja kuntien tarpeisiin. Monetra Tulkkipalvelu toimii Oulussa ja Jyväskylässä.